معرفی ۱۲ فیلم جذاب و دیدنی

  • توسط آزیتا قلی پور
  • ۴ سال پیش
  • 0
معرفی ۱۲ فیلم جذاب و دیدنی

معرفی ۱۲ فیلم جذاب و دیدنی

 

معرفی ۱۲ فیلم جذاب و دیدنی ،حتما بسیاری به شما گفته اند یک روز نیمه گمشده ات را پیدا می کنی. یک روز زن یا مرد رویاهایتان از راه می رسد. این روز، فردا یا روز پس از آن است، زیرا سرنوشت این موضوع را خبر نمی دهد. شاید این فرد، نیمه گمشده تان، فردی که شما تصور کردید نباشد. طی این سال ها فیلم های عاشقانه زیادی اکران شدند اما هیچکدام به این موضوع نزدیک نبودند. اما فیلم “پیاده روی به یادماندنی” (A Walk To Remember) یکی از عاشقانه ترین فیلم های تاریخ سینماست. این فیلم براساس رمانی از نیکلاس اسپارکس ساخته شد. همه ما به معصومیت، شیرینی و صداقت این فیلم جذب شدیم. یک دختر شاد و شیرین عاشق یک پسر ثروتمند و خوشگذران می شود که طی مشکلات زندگی به یک مرد حقیقی تبدیل می شود. این دختر براثر سرطان در حال مرگ است، اما این شرایط آن دو را از نزدیک شدن به هم بازنمی دارد.

اگر از آن دسته از افرادی هستید که با تماشای فیلم های عاشقانه اشک میریزید پس یک جعبه دستمال کاغذی آماده نگه دارید، زیرا این فیلم ها اشک تان را درمی آورند. در اینجا لیستی از فیلم های مشابه را به شما معرفی می کنیم. با 2movie.ir  همراه باشید.

۱۲. بهترین من – The Best of Me – ۲۰۱۴

معرفی 12 فیلم جذاب و دیدنی

معرفی ۱۲ فیلم جذاب و دیدنی

فیلمی براساس رمان پرفروش دیگری از نیکلاس اسپارکس که داوسون و آماندا از دوران دبیرستان عاشق هم بوده و پس از ۲۰ سال یکدیگر را میبینند. این دیدار عشق فراموش نشده و شیرین گذشته را بیدار می کند. آن ها متوجه می شوند این حس عشق واقعی بوده است. یک داستان عاشقانه حماسی که قدرت عشق واقعی را نشان می دهد.

۱۱. مرا به یاد داشته باش – Remember Me – ۲۰۱۰

معرفی 12 فیلم جذاب و دیدنی

معرفی ۱۲ فیلم جذاب و دیدنی

فیلمی با بازی رابرت پاتینسون در نقش تایلر، یک یاغی نیویورکی که با پدرش رابطه بدی دارد. دلیلش از بین رفتن معصومیت او در کودکی است. او با الی آشنا شده و به او نزدیک می شود. آن دو به زودی عاشق هم می شوند. اما پس از افشای زندگی اش رابطه شان خراب می شود. یک داستان زیبا که اهمیت عشق، خانواده و لذت بردن از زندگی را نشان می دهد.

۱۰. شکسپیر عاشق – Shakespeare in Love – ۱۹۹۸

معرفی 12 فیلم جذاب و دیدنی

معرفی ۱۲ فیلم جذاب و دیدنی

تصور کنید داستان عاشقانه بزرگ ترین شخصیت ادبی انگلستان چگونه باشد. این فیلم چنین داستانی را به نمایش می گذارد. جوزف فینز نقش شکسپیر و گویئنت پالترو نقش ویولا دلسپس را ایفا می کند. شخصیت ها و وقایع داستان با ویلیام شکسپیر ارتباط دارند. در زمان تست برای نقش های رومئو و ژولیت، ویولا خودش را به شکل مردی به نام توماس کنت درآورده و پس از اینکه شکسپر به هویت او پی میبرد، آن دو عاشق هم می شوند. با این حال ویولا باید با لرد وسکس ازدواج کند، درحالی که مایل نیست. با این حال آن دو از هم جدا شده و شکسپیر نمایشنامه “شب دوازدهم” (Twelfth Night) را براساس آن می نویسد. علاوه بر داستان، اجرای گوئینت پالترو این داستان عاشقانه را کلاسیک می کند. این فیلم در سال ۱۹۹۸ هفت جایزه اسکار به دست آورد، از جمله جایزه بهترین فیلم و بهترین بازیگر زن برای پالترو.

 

۹. ولنتاین غمگین – Blue Valentine – ۲۰۱۰

معرفی 12 فیلم جذاب و دیدنی

معرفی ۱۲ فیلم جذاب و دیدنی

در این لیست عاشقانه فیلم های اسکاری را به شما معرفی می کنیم. این فیلم با حضور میشل ویلیامز و رایان گاسلینگ درباره این مضمون که عشق همیشه در برابر موانع تاب نمی آورد. سیندی (ویلیامز) و دین (گاسلینگ) پس از جدایی سیندی از دوست پسرش بابی باهم دوست می شوند. گرچه سیندی از بابی باردار است اما دین می خواهد با او خانواده تشکیل دهد و فرزد بابی را می پذیرد. اما پس از گذشته پنج سال متوجه می شوند این ازدواج اشتباه بوده و باعث تباهی آن دو می شود. گرچه دین سخت تلاش می کند اما اعتیاد او به الکل شغل سیندی، به عنوان یک پزشک را به خطر انداخته و تصمیم می گیرد از دین جدا شود. نقطه قوت این فیلم استفاده از فلش بک هایی است که نشان می دهد این زوج در گذشته چقدر شاد بودند. شکست یک رابطه و یادآوری خاطرات گذشته همیشه دشوار است. این فیلم همین حس را ایجاد کرده و بیننده را تحت تاثیر قرار می دهد.

 

۸. فقط اگر – If Only – ۲۰۰۴

معرفی 12 فیلم جذاب و دیدنی

معرفی ۱۲ فیلم جذاب و دیدنی

یک فیلم فانتزی عاشقانه بریتانیایی-آمریکایی با اجرای جنیفر لاو هویت، پل نیکولیس، تام ویلکینسون و غیره. اگر به شما می گفتند با عشق خود تنها یک روز فرصت دارید، چه کار می کنید؟ ایان که همسرش سامانتا را از دست داده یک روز بیدار شده و او را در کنار خود میبیند. این ماجرا به او نشان می دهد که چگونه کارش را به همسرش ترجیح داد. او به اهمیت عشق پی میبرد. این فیلم بسیار تاثیرگذار است.

 

۷. دفترچه خاطرات – The Notebook – ۲۰۰۴

یک درام عاشقانه دیگر که بسیار محبوب است. فیلمی براساس رمان دیگر نیکلاس اسپارکس در سال ۱۹۹۶ که رایان گاسلینگ و ریچل مک آدامز در آن نقش آفرینی می کنند. داستان عاشقانه آن ها در تابستان سال های ۱۹۴۰ رخ می دهد و امروز شاهد داستان گویی یک پیرمرد برای یک پیرزن هستیم. آلی بیمار است و نمی تواند گذشته را به یاد آورد. این فیلم با نمایش یک داستان عاشقانه قلب تان را به درد می آورد.

معرفی ۱۲ فیلم جذاب و دیدنی

۶. عشق و دیگر داروها – Love and Other Drugs – ۲۰۱۰

معرفی 12 فیلم جذاب و دیدنی

معرفی ۱۲ فیلم جذاب و دیدنی

یکی دیگر از داستان های مربوط به عشق که جینی رندل، با بازی جیک جیلنهال، یک داروساز زن باره است که با تمام زنان خنده شوخی می کند. در یکی از این دیدارها زن رویاهایش مگی مرداک را میبیند. او به بیماری پارکینسون دچار است. آن دو با وجود مشکلات در کنار هم می مانند. اجرای جیلنهال و آن هتوی دیدنی است. حتما این فیلم را تماشا کنید.

۵. خورشید نیمه شب – Midnight Sun – ۲۰۱۸

 

معرفی 12 فیلم جذاب و دیدنی

معرفی ۱۲ فیلم جذاب و دیدنی

یک فیلم عاشقانه درباره زندگی کتی پرایس ۱۷ ساله که به بیماری ژنتیکی خاصی به نام گزرودرما پیگمنتوزوم دچار بوده و به آفتاب حساسیت دارد. او از کودکی در اتاقش محبوس بود و از کودکی عاشق چارلی بوده است. آن دو سرانجام در یکی از شب هایی که کتی بیرون بوده یکدیگر را میبینند. بلا تورن و پاتریک شوارتزنگر نقش آفرینی زیبایی دارند. یک داستان عاشقانه زیبا.

۴. یک روز – One Day – ۲۰۱۱

معرفی 12 فیلم جذاب و دیدنی

معرفی ۱۲ فیلم جذاب و دیدنی

اما و دکستر هرسال در روز پانزدهم جولای دیدار داشته و درباره ۳۶۵ روز سال باهم صحبت می کنند. آن ها در شب فارغ التحصیلی شان از دانشگاه دیدار داشته و از آن زمان به بعد در زندگی هم نقش مهمی دارند. این روز برای هردویشان روز مهمی بوده و درباره زندگی شان صحبت می کنند. پس از سال ها متوجه می شوند عاشق هم هستند و در زندگی هم نقش مهمی دارند. آن هتیو و جیم استرجس در نقش های خود واقعی و صادق هستند و این اثر را جذاب و دیدنی می کنند.

۳. پی‌نوشت دوستت دارم – P.S I Love You – ۲۰۰۷

معرفی 12 فیلم جذاب و دیدنی

معرفی ۱۲ فیلم جذاب و دیدنی

فیلمی با حضور جرارد باتلر، هیلاری سوانک، لیزا کادرو، جفری دین مورگان، هنری کونیک و غیره. مضمون فیلم کنار آمدن با فراق عشق است. هالی کندی، با بازی هیلاری سوانک، از همسر متوفی اش نامه هایی دریافت می کند که عشق و امید را در دلش زنده می سازد. این امید باعث می شود منتظر نامه های دیگری باشد. همسر متوفی اش می خواست او را مطمئن کند که تنها نیست و باید به زندگی خود بازگردد. یک فیلم زیبا و دیدنی.

۲. بخت پریشان – The Fault in Our Stars – ۲۰۱۴

معرفی 12 فیلم جذاب و دیدنی

معرفی ۱۲ فیلم جذاب و دیدنی

یک تراژدی عاشقانه براساس رمانی به همین نام که هزل گریس با بازی شایلین وودی یک دختر ۱۶ ساله است که به سرطان دچار بوده و به اصرار خانواده در گروه های حمایتی شرکت می کند. در آنجا با یک بیمار مبتلا به سرطان به نام آگوستس با بازی انسل الگورت آشنا می شود. آن دو عاشق هم شده و نشان می دهند عشق با بیماری مبارزه می کند. این فیلم اشک هایتان را درمی آورد.

۱. من پیش از تو – Me Before You – ۲۰۱۶

معرفی 12 فیلم جذاب و دیدنی

معرفی ۱۲ فیلم جذاب و دیدنی

داستان پسری به نام ویل ترینور، یک بانکدار جوان ثروتمند، که پس از تصادف دو سال پیش فلج شده است. لوئیزا کلارک شاد و سرزنده که به دنبال کار است با خانواده او آشنا می شود. او به عنوان پرستار ویل استخدام شده و به زودی متوجه می شود کنار آمدن با او دشوار است. اما صبرش نتیجه می دهد. آن دو به هم نزدیک شده و عشق شان شکل می گیرد. چگونگی تغییر زندگی آن دو موضوع اصلی فیلم است. گرچه داستان فیلم مانند اغلب داستان های عاشقانه قابل پیشبینی است، اما باید آن را تماشا کنید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *