فیلم سینمایی نامقدس (The Unholy) 2021

  • توسط آزیتا قلی پور
  • ۴ ماه پیش
  • 0

نامقدس (The Unholy) 2021

نامقدس (به انگلیسی : The Unholy) یک فیلم سینمایی آمریکایی با موضوع ترسناک-فراطبیعی حاصل سال ۲۰۲۱ به کتابت و کارگردانی ایوان‌ اسپیلوتوپولوس در نخستین کارگردانی خویش که برطبق داستان معبد‌ نوشته‌ جیمز هربرت در سال ۱۹۸۳ تهیه شده‌است . بازیگران رسمی فیلم جفری دین‌ مورگان ، کیتی اسلتون ، ویلیام سدلر ، دیوگو مورگادو ، کریکت براون و کری الویس بوده است با ما همراه باشید در تو مووی

این طرح که در نخست با عنوان معبد‌ (به انگلیسی : Shrine) نامگذاری گشته بود‌ ، در دسامبر ۲۰۱۸ اظهار شد و سونی پیکچرز از داستان هربرت به همین عنوان اخذ نمود . معارفه بازیگران میان سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ خاطرنشان شد و فیلم‌برداری حقیقی در بوستون شروع شد ، منتها در ۱۴ مارس ۲۰۲۰ ، فیلمبرداری به سبب همه گیری کرونا به وضعیت تعلیق‌ درآمد‌ . این اثر‌ قرار خواهد بود در ۲ آوریل ۲۰۲۱ منتشر‌ گردد .

نامقدس (The Unholy) 2021

نامقدس (The Unholy) 2021

 

تیزر فیلم

 

جفری دین مورگان ( دیده بان، مردگان متحرک ) در نقش جری فن، خردمندی پوزخند و موی نقره ای بازی می کند ، که زمانی گزارشگر بسیار قابل احترامی بود. این روزها، او یک شرمساری است، بنابراین می گوید نگاه خیره یک میلی متری اش و فلاسکی که در قهوه صبحانه اش می لرزد. او که مأیوس از یک فیش حقوقی بود، از بوستون به بنفیلد رفت تا داستانی را که از زمین مسخره به نظر می رسید دنبال کند.

هنگامی که آن را از بین نبرد، او تصمیم گرفت تا با شکستن نشانه عجیبی که در یک درخت وهم آور دفن شده بود، برخی اخبار را ارائه دهد. اندکی پس از آنکه آلیس شروع به صحبت و گفتگو درباره معجزات کرد، سرانجام فن شانس خود را باور کرد. این تا زمانی است که او شروع به کشف حقایق ناخوشایند در مورد بانو کرد، که او را وادار به تلاش برای جلوگیری از او می کند، هر هزینه ای که انجام دهد.
نامقدس (The Unholy) 2021

نامقدس (The Unholy) 2021

خلاصه داستان

دخترکی که خوب‌ نمی شنود آن وقت از بازدید با مریم مقدس‌ هم خوب‌ می شنود‌ و هم می تواند خیلی خوب حرف‌ بزند؛ حتی می تواند بیماران را نیز‌ التیام دهد‌ . وقتی تمام ملت برای نگریستن معجزات او به پیشش می روند‌ این پرسش پیش‌ می آید که اینها عمل مریم مقدس‌ است‌ یا پای توانایی های شیطانی‌ در میانه است؟

نامقدس (The Unholy) 2021

نامقدس (The Unholy) 2021

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *